777907247 info@weboun.cz
Vyberte stránku

 Reference

Zde můžete objevit škálu kreativních vizuálních řešení pro firemní identity, marketingové materiály, vizitky, plakáty a mnoho dalšího. S mou vášní pro detail a inovativním přístupem k designu přivedu vaše myšlenky k životu a pomohu vám vyniknout ve světě plném konkurence.

Online Medical

Dlouhodobá spolupráce s firmou Online Medical, pro kterou se vytvářela celková firemní identita, včetně loga a webových stránek, tiskovin a obalového materiálu.

Eco Revolution

Dlouhodobá spolupráce s firmou Eco Revolution, pro kterou se vytvářela celková firemní identita, včetně loga, tiskovin, obalového materiálu, newsletteru a e-shopu.

Eco Neptun a LipoRevolution

Další projekt Eco Neptun, který nabízí ekologické čističe, navazoval na spolupráci s Eco Revolution. Zde se vytvářelo nové logo, e-shop a také obalový materiál. Pro projekt LipoRevolution, se vytvářelo nové logo a celá produktová řada.

 Watercooler System – Voda z barelu

Spolupráce s firmou Watercooler System je založena především na přípravě propagačních tiskovin a součástí byl projekt Voda z barelu, pro který se vytvářely webové stránky a logo.

Realizace e-shopu Elastin a další ukázky redesignu webových stránek

Spolupráce s di ANGELO cosmetics a EcoLumière

Návrh celkového brandu vč. názvu EcoLumière a příprava vizuálu.

Návrh na aromatickou svíčku z přírodních vosků

VALDOS TRANSPORT

Návrh loga a tiskových materiálů pro přepravní společnost.